Byt 2 + 1, 57 m2 Hradec Králové

Byt 2 + 1, 57 m2 Hradec Králové

PRODÁNO!

Tento byt 2 + 1 potřebovali klienti prodat, aby si mohli pořídit větší bydlení, díky rozrůstající se rodině. Nový byt měli již vyhlédnutý, a aby jim neutekl, tak zaplatili i rezervaci. Klienti potřebovali prodat rychle, protože měli uhrazenou rezervaci. Dostali se do situace, kdy neměli moc času na prodej, a tak museli nabídnout poměrně rozumné peníze, aby prodej byl rychlý. Než jsme se potkali, tak se klienti připravovali na prodej sami. Zvládli si udělat fotky a vyinzerovat na bazoš.cz za 2.990.000 Kč. Podívejte se sami.

Byt 2 + 1, 57 m2 Hradec Králové

Co říkáte na vlastní prezentaci klientů?

Osobně si myslím, že by byt za požadované peníze prodali, ale obhájili by si cenu? Nenašel by se někdo někde jiný, kdo by byl třeba ochotný zaplatit více? To byla otázka? Navíc když Vás tlačí čas prodat rychle, protože potřebujete peníze, abyste zaplatili již zarezervovaný byt, tak se se dost často dostanete do nevýhodného postavení.

Byl jsem rád za důvěru!

Díky důvěře, kterou jsem od klientů dostal, jsme provedli pár úprav, zapojil jsem tým lidí se kterými spolupracuji, mají cit pro detail a z bytu jsme se snažili vytáhnout co nejvíce pozitivních emocí. Přeci jen se jednalo o byt v centru Hradce Králové po kompletní rekonstrukci. Což možná na prezentaci klientů nebylo poznat. Co říkáte na proměnu?

Byt 2 + 1, 57 m2 Hradec Králové

Dispozice bytu 2 + 1

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je ve výborném stavu o celkové výměře 57 m2 a nachází se v 4. NP cihlového domu bez výtahu. Mimo bytovou část se nachází v přízemí domu sklepní kóje. Byt je v osobním vlastnictví. Zajímavé je, že jako vlastník jednotky se podílíte na zisku z pronájmu antén na domě internetovému poskytovateli, díky tomu je i nižší fond. Dále velikou výhodou je parkování ZDARMA ve vnitrobloku.

Byt 2 + 1, 57 m2 Hradec Králové

Lokalita Hradec Králové

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody, restaurace. Příjemná lokalita, ze které se dostanete velmi rychle kamkoliv. Dobře dostupné MHD, vlakovém a autobusovém nádraží. Parkování je bezplatné ve vnitrobloku.

Byt 2 + 1, 57 m2 Hradec Králové

Prohlédněte si fotografie

Stáhnout detailní info

Máte zájem o podobné bydlení?