Byt 3 + kk, Praha – Stodůlky

Byt 3 + kk, Praha – Stodůlky

PRODÁNO!

Majitelé mě oslovili skrze můj osobním web s prosbou o pomoc prodeje jejich bytu. Měli navázanou spolupráci s jinou RK a nedařilo se jim prodat i přesto, že byt inzerovali přes půl roku. Nějaké zájemce sice měli, ale RK se nedařilo obhájit cena, kterou by za daný byt majitelé chtěli. A tak byly tlačeni do situace, aby snížili cenu.

Špatně stanovená cena, žádná analýza prodeje, příprava, zacílení a mnoha dalšího jen kazí vztahy a prodej. Proto jsem tuto nemovitost bral jako výzvu ukázat a dokázat co umím, a že to, co dělám dělám správně.

Posuďte sami

Byt 3 + kk, Praha – Stodůlky
Byt 3 + kk, Praha – Stodůlky

UKÁZANÁ PLATÍ!

Způsob, jakým budeme prezentovat prodávanou nemovitost je nesmírně důležitý a klíčový. Na základě toho se potencionální kupci rozhodují, jestli se k prohlídce vůbec dostaví. Během home stagingu dekorujeme interiér a dovybavujeme tak, aby případní zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí, a aby si byli schopni během krátké návštěvy představit, jak by v těchto prostorech mohli žít právě oni.

S majiteli jsme se shodli, že drobné investice do přípravy nám pomohou navýšit cenu a ještě si ji díky tomu dokázat obhájit. Nejen že jsme dokázali cenu obhájit, ale také nastavit výše oproti představě majitelů a to o 4,7%, ale hlavně o 11,2% před nejvyšší nabídnou zájemce, kterého přivedla původní RK. No a pak, že to nejde :)

Byt 3 + kk, Praha – Stodůlky

LOKALITA PRAHA 13 - STODŮLKY

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody, restaurace. Příjemná lokalita, ze které se dostanete velmi rychle kamkoliv.

Byt 3 + kk, Praha – Stodůlky

Stáhnout detailní info

Máte zájem o podobné bydlení?