Byt 4+kk s garáží v Hradec Králové

Byt 4+kk s garáží v Hradec Králové

Právě se díváte na byt v jedné z nejžádanějších lokalit Hradce Králové, a to konkrétně v ulici Rybova.

Byt se nachází v 1.NP bytového domu s výtahem a je skvěle udržován. Stále si zachovává vzhled nadčasové novostavby. K bytu patří prostorné garážové stání o ploše 19,3 m2, které je součástí prodejní ceny. Nejedná se pouze o kryté stání v 1. PP, ale opravdu o garážové stání s prostorem pro úložné místo. Prodávaný byt je v osobním vlastnictví, disponuje čtyřmi místnostmi a dvěmi prostornými balkony, na který je vstup z hlavní obývací části. Bavíme se tedy o dispozici 4+kk s podlahovou plochou 86,4 m2 a dvěmi balkony o ploše 28,9 m2. Celková plocha činní 115,3 m2.

Byt 4+kk s garáží v Hradec Králové

Dispozice bytu

vstupní chodba s vestavnými skříněmi, koupelna s vanou a WC + další samostatné WC. Z chodby je vstup do hlavní části bytu, tedy obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem. Odtud jsou vstupy na oba balkony. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice, která má svou soukromou koupelnu. Naleznete zde sprchový kout a umyvadlo. Pokud bychom se vrátili zpět do chodby, tak se dostaneme do druhé části bytu, kde nalezneme dva dětské pokoje. Z jednoho z nich je též přístup na balkon a můžeme se dostat zpět do obývacího pokoje. Byt je v perfektním stavu a k nastěhování bez dalších investic.

Byt 4+kk s garáží v Hradec Králové

Garážové stání

Jak již bylo zmíněno výše, k bytu patří prostorné garážové stání o ploše 19,3 m2, které je součástí prodejní ceny. Nejedná se pouze o kryté garážové stání, které byste mohli čekat v 1. PP, ale opravdu jde o garážové stání. Navíc zde nemusíte parkovat pouze Váš vůz, ale díky své velikosti jistě oceníte místo, jako úložný prostor.

Byt 4+kk s garáží v Hradec Králové

Lokalita

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody, restaurace. Jedna z nejžádanějších lokalit Hradce, ze které se dostanete velmi rychle kamkoliv a hlavně do hradeckých lesů, kde můžete relaxovat a trávit volnočasové aktivity.

Byt 4+kk s garáží v Hradec Králové

Prohlédněte si fotografie

Stáhnout detailní info

Máte zájem o podobné bydlení?