Byt 3+kk, 75 m2 Praha – Černý Most

Byt 3+kk, 75 m2 Praha – Černý Most

PRODÁNO!

Dlouholetý klient nás požádal o pomoc s prodejem bytu jeho maminky. Nejprve zaslal pár informací a fotek, abychom si udělali představu v jaké stavu byt je a řekli mu náš názor. Sdělil nám, že byt byl dlouhodobě pronajímaný, ale je v udržovaném stavu. Proběhla rekonstrukce koupelny, v domě jsou nové výtahy a zateplení domu. Jeho představa byla 5.000.000,- Kč.

Co říkáte na prezentaci majitele? Líbí se Vám? Přišli byste se podívat?

Byt 3+kk, 75 m2 Praha – Černý Most

Vždy chci být pro své klienty přidanou hodnotou! A proto musím dělat věci jinak!

Byt podle fotek nevypadal špatně, ale věděl jsem, že bude potřeba se sejít osobně, doporučit a udělat nějaké úpravy, abychom z bytu dostali maximum a v lidech vyvolali pozitivní emoce. Cena 5.000.000,- Kč byla poměrně reálná za původní, ale zachovalý byt. Nicméně chtělo to víc než jen vyfotit a čekat. Majiteli se má představa líbila, tak jsme se do toho pustili.

Byt 3+kk, 75 m2 Praha – Černý Most

Dispozice bytu 3+kk

Byt disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem a zasklenou lodžií, která Vám poskytuje nerušený výhled na park U Čeňku, zatímco z ložnice a pokoje se můžete dívat na golfové hřiště Black Bridge. V chodbě se jistě bude hodit vestavná skříň, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Jistě uvítáte samostatné WC a koupelnu.

Byt 3+kk, 75 m2 Praha – Černý Most

Lokalita - Černý Most

V bezprostředním okolí domu najdete ordinaci praktického lékaře, obchod se smíšeným zbožím, školku, základní školu a volnočasové centrum Plechárna. Ve vzdálenosti 1 km od domu je výběr z několika příjemných restaurací a obchodní centrum Černý Most.

Byt 3+kk, 75 m2 Praha – Černý Most

Prohlédněte si fotografie

Stáhnout detailní info

Máte zájem o podobné bydlení?