Útulná chalupa v Podkrkonoší

Útulná chalupa v Podkrkonoší

PRODÁNO!

Ke koupi Vám nabízíme tuto krásnou chalupu s 2 podlažími o celkové podlahové ploše 116 m² a zahradou o výměře 704 m² v obci Křižanov. Svým umístěním mimo hlavní cestu je chalupa ideálním místem pro odpočinek a rodinné sešlosti, ale bez problémů může sloužit též k plnohodnotnému bydlení.

Útulná chalupa v Podkrkonoší

DISPOZICE

Při vstupu do domu se ocitnete v předsíni (6,9 m²), odkud je vstup do technické místnosti (5,2 m²) a také do hlavního obytného prostoru (28,6 m²), kterému dominují krásná kachlová kamna. Za rohem najdete kuchyňský kout a dále pak vstup do koupelny s WC (5,3 m²) a do ložnice (13 m²).

Hned za dveřmi z předsíně naleznete také dřevěné schodiště. To Vás zavede do patra (celkem 57 m²), které si můžete přizpůsobit dle Vašich potřeb a libosti. Mohou tu být buď další 3 prostorné pokoje, případně dva pokoje a druhá koupelna, jelikož do patra jsou vyvedeny odpady i voda. Návrh, jak by mohlo patro vypadat, se podívejte níže.

Útulná chalupa v Podkrkonoší

LOKALITA

Obec Křižanov leží 10 km od České Skalice a 12 km od Červeného Kostelce. V těsné blízkosti najdete spoustu turistických i cyklistických tras. Koupaliště restaurace jsou ve vedlejší vesnici vzdálené 10 minut chůze. Z vyhlídky nad vesnicí máte Krkonoše i Orlické Hory jako na dlani. A na dojetí je to jen 30 km na Černou Horu nebo do Adršpachu, 40 km je potom vzdáleno Deštné v Orlických horách.

Útulná chalupa v Podkrkonoší

KLID V OKOLÍ, KTERÝ SI ZAMILUJETE!

Útulná chalupa v Podkrkonoší

Prohlédněte si fotografie

Stáhnout detailní info

Máte zájem o podobné bydlení?