Díky jejich konsolidaci bude Vaše hlava zase lehká jako pírko!

Patří Vaše domácnost k těm, které mají sjednáno vícero půjček? Pak mají nejspíš různé splátky, úrokové sazby, různou dobu splácení i odlišný den splácení. Nejenže z toho jistě máte těžkou hlavu, ale je navíc velmi pravděpodobné, že některé z těchto půjček jsou pro Vás nevýhodné a zbytečně zatěžují Váš rodinný rozpočet. Obzvlášť teď, kdy člověk potřebuje každou korunu, je to věc, s níž je třeba něco rychle udělat.

Řešením je konsolidace, díky které se ze všech Vašich půjček stane jedna, a Vy tak ušetříte nemalé peníze.

V čem Vám konsolidace pomůže

Jak to funguje

Banka, u které o konsolidaci žádáte, za Vás staré úvěry splatí, a Vy tak dál splácíte jen jednu novou, výhodnější půjčku. Druhou možností je, že Vám banka pošle peníze na účet, abyste jimi staré půjčky zaplatil/a sám/sama. Dál tedy splácíte už jen tu novou půjčku.

Co můžete konsolidovat

Co potřebujete k vyřízení konsolidace

Pokud jste v minulosti neměl/a problém se splácením, a ani nemáte negativní záznam v registrech, k žádosti o konsolidaci Vám budou stačit:

Kolik Vás konsolidace bude stát

U konsolidace úvěrů je třeba počítat s uhrazením mimořádné splátky původních půjček a poplatku za sjednání konsolidace. K tomu si u většiny bank budete muset sjednat například pojištění schopnosti splácet, případně další povinné produkty. Tyto poplatky ale vyjdou levněji než poplatky za všechny původní půjčky.

 A dobrá zpráva na závěr: Konsolidovat půjčky klidně můžete i opakovaně!

Pokud si chcete zjednodušit život, a hlavně přitom ušetřit, slučte si všechny stávající úvěry do jednoho. S tím Vám rád pomůžu.