Možná už nějakou dobu uvažujete o prodeji svého bytu, domu či chalupy, ale odrazuje Vás představa toho, kolik práce a nervů by Vás taková „operace“ stála. Možná vnímáte jako problematické také určení správné nabídkové ceny. Obzvláště v aktuální době, kdy se ceny nemovitostí na trhu rychle mění.

Ano, prodej nemovitosti často představuje životní transakci a to si moc dobře uvědomuji. Je spojen s velkou odpovědností za výsledek a s řadou úkonů, které je potřeba provést s maximální péčí a odborností. Pokud chcete prodat svou nemovitost výhodně, a přitom bezpečně a v pohodlí, jsem tu pro Vás.

Bude mi ctí Vám pomoci celou realitní transakci zaštítít. S jakými konkrétními věcmi Vám můžu pomoci?

Zatraktivním nemovitost!

Nejprve Vaši nemovitost správně naceníme kombinací více metod (komparace, aktuální cenové mapy, aktuální zrealizované prodejní ceny v okolí). Poté ji nabídneme potenciálním kupcům v co nejhezčím kabátku. Právě způsob prezentace má podstatný vliv na prodej nemovitosti a chuť lidí si ji vůbec prohlédnout. Lidé totiž kupují očima, ale penězi platí.

Homestaging – spolupracuji pouze s odborníky, a tak Vaši nemovitost upravíme a zkrášlíme tak, aby (nejen) na fotografiích působila navýsost atraktivně.

Profesionální fotografie – s profesionálním fotografem, případně i videografem, se postaráme o překrásné, a přesto zcela autentické fotky a video záběry. Právě kombinace profesionálních fotek a homestagingu zvedná šanci zaujmout solventního kupce až trojnásobně!

Najdu nejvhodnějšího kupce!

Inzerce na míru – každá nemovitost vyžaduje odlišnou prodejní strategii, která pomůže najít ty nejvhodnější adepty na koupi. Vždy sestavuji profesionální popis Vaší nemovitosti, zvolím správné načasování a vhodná inzertní média (realitní servery, sociální sítě, atp.).

Databáze investorů – mám skvělý přehled o lidech, kteří nemovitost plánují koupit. Přes tento kanál realizuji více než 30 % prodejů.

Prohlídky – díky velkým zkušenostem s jednáním se zájemci Vám pomohu odprezentovat Vaši nemovitost tím nejlepším způsobem. Jedná se o naši společnou vizitku.

Jednání o ceně – tato část bývá pro majitele nemovitostí nejméně příjemná. Já jsem v tom ale zběhlý, ovládám osvědčené postupy, jak jednat během prodejního procesu, abychom si obhájili cenu nebo ji případně dokázali zvýšit.

Pomohu s papírováním!

Možná je pro Vás právní stránka prodeje nemovitosti tím největším strašákem. Nedivím se, správné nastavení smlouvy a hlavně zajištění bezpečné transakce jsou totiž nejdůležitější částí prodeje nemovitosti. Těmto aspektům věnuji obzvlášť velkou pozornost, a tak přípravu všech smluv a dokumentů, které jsou k prodeji potřeba, pro Vás připravím společně s naším právním oddělením. Samozřejmě zařídím i úpravu zápisu v katastru nemovitostí a bezpečný a hladký převod peněz na Váš účet.

Víte o někom, kdo prodává nemovitost?

Jestliže ano, budu rád za seznámení s daným člověkem, kterému bych mohl pomoci nebo se mu alespoň představit. Protože to, co se dnes na realitním trhu děje, je opravdu hrozné, a proto se snažím měnit pohled na realitní služby a posouvat jejich úroveň. Mám rád férové jednání a to, co řeknu, musí platit!

Chtěl bych Vás touto cestou poprosit o pomoc se změnou pohledu lidí na realitní služby, protože to jde i jinak! Každému, kdo mi na počátku spolupráce dal důvěru jsem řekl:„správný realitní makléř se Vám musí vyplatit a já Vám to ukáži!“ Za touto větou si stojím, a tak by to mělo být!

Vím, že společně zvládneme víc, a proto jsem se rozhodl odměnit opakovaně každého částkou 10.000 Kč za každé seznámení nebo předání kontaktu na člověka, kterému bych mohl pomoci s prodejem jeho nemovitosti.